۱۴۰۰ سه شنبه ۵ بهمن
اطلاعیه برگزاری آزمون‌های پایان‌ترم حضوری 1-1400 دانشگاه اصفهان
اطلاعیه برگزاری آزمون‌های پایان‌ترم حضوری 1-1400 دانشگاه اصفهان

پیرو اطلاعیه مورخ 1400/7/26 معاونان محترم آموزشی و تحصیلات تکمیلی و دانشجویی دانشگاه در مورد از سرگیری آموزش حضوری در دانشگاه اصفهان، پس از جمع‌بندی نظرات دانشکده‌های در مورد برگزاری آزمون‌های پایان نیم‌سال  1400-1 و در راستای اجرای مفاد نامه شماره 2/225717 مورخ 10/9/1400 معاون محترم آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، به اطلاع می‌رساند:

1- بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته و هماهنگی‌های به عمل آمده، آزمون‌های دانشجویان بندهای الف تا د به‌صورت حضوری برگزار می‌گردد. بدیهی است در صورت اعلام رسمی ستاد ملی یا استانی مبارزه با بیماری کرونا مبنی بر وضع محدودیت‌های جدید، اطلاع‌رسانی لازم از سوی دانشگاه اصفهان در اسرع وقت انجام خواهد شد.

الف) آزمون‌های مقطع دکتری که کلاس‌های آن‌ها از آذرماه به‌صورت حضوری برگزار شده است.

ب) آزمون جامع دکتری در دانشکده‌های فنی مهندسی، مهندسی کامپیوتر، مهندسی عمران و حمل و نقل، فیزیک، علوم تربیتی و روانشناسی، علوم ورزشی و گروه‌های زمین‌شناسی، زبان و ادبیات عربی

ج) آزمون‌های مقطع تحصیلات تکمیلی در دانشکده‌های مهندسی کامپیوتر، فیزیک، زمین‌شناسی، شیمی (تنها مقطع دکتری)، علوم تربیتی و روانشناسی (تنها مقطع دکتری)، ادبیات و علوم انسانی، علوم ورزشی

و گروه‌های آمار، زبان و ادبیات انگلیسی (تنها مقطع دکتری)، زبان و ادبیات عربی، زیست گیاهی و جانوری، سلولی مولکولی و میکروبیولوژی، زیست فناوری، فلسفه، معارف اسلامی، کامپیوتر دانشکده خوانسار

د) آزمون‌های مقطع کارشناسی در دانشکده‌های علوم ورزشی و فیزیک

2- از رؤسای دانشکده‌ها و گروه‌های مندرج در بند 1 خواسته شده که دستور اقدامات مقتضی جهت برگزاری ایمن و بی‌مخاطره از نظر شیوع بیماری کرونا را صادر و بر این امر نظارت مستمر داشته باشند. همچنین انتظار می‌رود ابهامات و پرسش‌های احتمالی دانشجویان در مورد برگزاری حضوری امتحانات در دانشکده‌ها پاسخ داده شود.

3- دانشجویانی که درخواست اقامت در سراهای دانشجویی دارند، لازم است در اسرع وقت از طریق پیشخوان خدمت سامانه گلستان درخواست خود را ثبت نموده و پس از طی مراحل مربوطه و تأیید نهایی، در زمان مقرر جهت استقرار در خوابگاه مراجعه نمایند.

4- مرکز بهداشت و اداره امور خوابگاه‌ها اقدامات و نظارت لازم جهت رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در سراها و مکان‌های برگزاری آزمون‌ها را به عمل آورده و انتظار می‌رود دانشجویان گرامی نیز نسبت به این مهم اهتمام ورزند.
تاریخ:
1400/10/11
تعداد بازدید:
2618
دانشگاه اصفهان
آدرس: اصفهان، میدان آزادی، دانشگاه اصفهان
کدپستی: 8174673441
تلفن: 2640-03137932128 تلفکس: 03136687396
Powered by DorsaPortal