۱۴۰۰ دوشنبه ۲۳ فروردين
کسب رتبه برتر دانشگاه اصفهان در جشنواره شهید رجایی
دانشگاه اصفهان در بیست و یکمین جشنواره شهید رجایی استان اصفهان به عنوان دستگاه برتر در گروه علمی و فرهنگی معرفی و مورد تجلیل قرار گرفت.


دانشگاه اصفهان در بیست و یکمین جشنواره شهید رجایی استان اصفهان به عنوان دستگاه برتر در گروه علمی و فرهنگی معرفی و مورد تجلیل قرار گرفت.

به گزارش وب سایت خبریuinews در بیست و یکمین جشنواره شهید رجایی استان اصفهان از 17 دستگاه اجرایی برتر تقدیر و دانشگاه اصفهان به عنوان برترین دستگاه اجرایی استان شناخته شد.

 بنا به گزارش مذکور، دکتر نعمت الله اکبری رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان در بیست و یکمین جشنواره شهید رجایی در میان مدیران دستگاه‌های اجرایی، با بیان این که خوشبختانه استان اصفهان در تمام زمینه ها و خدمت رسانی نشان داده که از این وظیفه به خوبی برآمده است اظهار داشت: در بیست و یکمین جشنواره شهید رجایی از دستگاه های اجرایی که از سال گذشته تاکنون عملکرد خوبی داشتند ، تقدیر به عمل آمد.

وی افزود: ارزیابی این دستگاه ها براساس شاخص های عمومی و اختصاصی و هم‌چنین معیارهای سازمان امور استخدامی کشور بوده است.

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان تصریح کرد : هدف از برگزاری این جشنواره ها در واقع رفع نقصان و اشکالات دستگاه های اجرایی است تا به صورت دقیق تر و سالم تر در جهت خدمت به مردم گام برداریم.

دکتر اکبری افزود: البته تنها به شاخص های عمومی و اختصاصی ارزیابی دستگاه‌ها اکتفا نشده است، بلکه از طریق نظرسنجی ارباب رجوع نیز ارزیابی صورت گرفته است.

شایان ذکر است،سیروس نیک اقبالی دبیر جشنواره شهید رجایی نیز هدف از جشنواره شهید رجایی را بررسی مدیریت عملکرد سازمان‌ها و دستگاه های اجرایی دانست  و افزود : یکی از نتایج مهم این جشنواره ها تجزیه ، تحلیل و آسیب شناسی عملکردهای دستگاه های اجرایی از سال گذشته تاکنون است.

وی گفت : جشنواره امسال در پنج گروه علمی و فرهنگی - گروه عمومی _ گروه شرکت ها _ گروه زیر بنایی و گروه حمایتی و سلامت پیگیری شد که در هر گروه در سه آیتم شاخص های عمومی و خصوص سه دستگاه برتر معرفی شدند.

گفتنی است، در مراسم بیست و یکمین جشنواره شهید رجایی استان اصفهان که با حضور 70 مدیرکل و مسئولان اجرایی استان برگزار شد از 17 دستگاه اجرایی برتر تقدیر و دانشگاه اصفهان به عنوان سازمان برتر در گروه علمی و فرهنگی معرفی شد.

 

تاریخ:
1397/06/05
تعداد بازدید:
6747
منبع:
Powered by DorsaPortal