۱۳۹۹ سه شنبه ۱۲ اسفند

پالایش

از
تا
جستجو
گروه
مرتب شود با
به صورت
تيتر سوال
چطوری میتونیم عضو کتابخانه بشیم چطوری میتونیم عضو کتابخانه بشیم
با سلام و احترام
   چنان چه اطلاعاتتان از طرف اداره آموزش برای کتابخانه ارسال شده باشد، عضویت شما توسط کارشناس عضویت و تسویه حساب کتابخانه مرکزی انجام گرفته است و برای امانت گرفتن کتاب لازم است ایمیل کتابخانه را فعال نمایید. (در منوی میز خدمت نحوه ی فعال سازی ایمیل کتابخانه توضیح داده شده است).
رفع اشتباه در وارد کردن اطلاعات توسط کتابخانه رفع اشتباه در وارد کردن اطلاعات توسط کتابخانه
سلام و عرض ادب
   در این خصوص بررسی و پیگیری به عمل آمد و اشتباه صورت گرفته تصحیح گردید. با سپاس
درود وسلام... خسته نباشید میخواستم بدونم شما با منابع کتابخانه ای دانشگاهی در خارج از کشور ارتباط دارید به طور مثال اگرمن بخوام یک پایان نامه از فلان دانشگاه کانادا یا آمریکا دانلود کنم این امکان برای شما فراهم هست یا خیر؟ اگر هم این کار هزینه دارد مشکلی نیست ممنون میشم به من اطلاع دهید درود وسلام... خسته نباشید میخواستم بدونم شما با منابع کتابخانه ای دانشگاهی در خارج از کشور ارتباط دارید به طور مثال اگرمن بخوام یک پایان نامه از فلان دانشگاه کانادا یا آمریکا دانلود کنم این امکان برای شما فراهم هست یا خیر؟ اگر هم این کار هزینه دارد مشکلی نیست ممنون میشم به من اطلاع دهید
سلام و عرض ادب
دسترسی یه پایان نامه های پایگاه proquest از طریق سامانه دانش لینک در قسمت پایگاههای اطلاعاتی سامانه کتابخانه دیجیتال امکانپذیر است. لطفا با استفاده از ایمیل دانشگاهی در این سامانه ثبت نام نمایید تا امکان استفاده از کتابها، مقالات و پایان نامه های خارجی را داشته باشید.
اول اینکه آیا میشه امروز درخواست امانت یک کتاب رو بدم و فردا از دانشگاه تحویل بگیر؟؟؟ و سوال بعدمم اینکه سالن مطالعه باز هستش؟ اول اینکه آیا میشه امروز درخواست امانت یک کتاب رو بدم و فردا از دانشگاه تحویل بگیر؟؟؟ و سوال بعدمم اینکه سالن مطالعه باز هستش؟
سلام و عرض ادب
   درخواست کتاب فقط به صورت حضوری است و هر زمان که شما درخواست کتاب دهید همان روز می توانید آن را تحویل بگیرید. چنان چه احتمال دهید قبل از امانت توسط شما، فرد دیگری آن را امانت گیرد، می توانید کتاب را در صورت موجود بودن رزرو کرده و روز بعد تحویل بگیرید. 
   سالن های مطالعه دانشگاه از زمان شیوع ویروس کووید 19 تا اطلاع ثانوی تعطیل است.
اگر ایمیل دانشگاهی و رمز خود را فراموش کرده باشم ؟ اگر ایمیل دانشگاهی و رمز خود را فراموش کرده باشم ؟
سلام.
لطفا از مسیر: 

سایت دانشگاه/ پست الکترونیک/ ورود یا Login

در صفحه اول، از قسمت فراموش کردن کلمه رمز اقدام فرمایید.