كارگاه آشنايي با بخش ها، خدمات و سامانه كتابخانه هاي دانشگاه ويژه دانشجويان جديد الورود 15 مهرماه 1398
دانشجويان محترم تحصيلات تكميلي ضمن تبريك سال تحصيلي جديد و ورود دانشجويان جديدالورود، به اطلاع مي رساند كتابخانه مركزي و مركز اسناد كارگاه آشنايي با بخش ها، خدمات و سامانه كتابخانه هاي دانشگاه ويژه دانشجويان جديد الورود را براي دانشكده ادبيات و علوم انساني و دانشكده الهيات و معارف اهل البيت (ع) به صورت مشترك روز دوشنبه 15 مهرماه 1398 ساعت 14-12 در تالار صائب برگزار مي نمايد. لازم به ذكر است نياز دانشجويان براي آشنايي با قوانين و مقررات و امكانات كتابخانه ها، و ضرورت آن براي تصويب پورپوزالهاي دانشجويان تحصيلات تكميلي الزامي است. معاونت پژوهشي دانشكده ادبيات و علوم انساني و دانشكده الهيات و معارف اهل البيت (ع)
دانشجويان محترم تحصيلات تكميلي
ضمن تبريك سال تحصيلي جديد و ورود دانشجويان جديدالورود، به اطلاع مي رساند كتابخانه مركزي و مركز اسناد كارگاه آشنايي با بخش ها، خدمات و سامانه كتابخانه هاي دانشگاه ويژه دانشجويان جديد الورود را  براي دانشكده ادبيات و علوم انساني و دانشكده الهيات و معارف اهل البيت (ع) به صورت مشترك روز دوشنبه 15 مهرماه 1398 ساعت 14-12 در تالار صائب برگزار مي نمايد.
لازم به ذكر است نياز دانشجويان براي آشنايي با قوانين و مقررات و امكانات كتابخانه ها، و ضرورت آن براي تصويب پورپوزالهاي دانشجويان تحصيلات تكميلي الزامي است.
 
 
معاونت پژوهشي دانشكده ادبيات و علوم انساني و دانشكده الهيات و معارف اهل البيت (ع) 

تاریخ:
1398/07/08
تعداد بازدید:
21
منبع:
معاونت پژوهشي دانشكده
دانشگاه اصفهان
آدرس: اصفهان، میدان آزادی، دانشگاه اصفهان، دانشکده ادبیات و علوم انسانی
کدپستی: 8174673441
E-mail: ltradmin@ltr.ui.ac.ir | Admission.ui.ac.ir
آدرس ما در اینستاگرام Ui_Ltr@
این لینک را دنبال کنید تا به گروه علوم اجتماعی در WhatsApp ملحق شوید:
برای مشاهده شماره تلفن ها به بالای صفحه منوی کارکنان مراجعه فرمایید.
Powered by DorsaPortal