۱۳۹۹ دوشنبه ۶ بهمن
FA
دانشگاه اصفهان
افتتاح "ناحيه نوآوري و فناوري دانشگاه اصفهان "با حضور معاون علمي و فناوري رييس جمهور
دكتر سورنا ستاري معاون علمي و فناوري رييس جمهوري در آستانه فرا رسيدن دهه فجر، در راس هياتي به منظور بازديد از روند انجام پروژه ها و طرح‌هاي نوآورانه، فناورانه مراكز علمي و شركت‌هاي دانش بنيان و استارتاپي استان اصفهان، ناحيه نوآوري و فناوري دانشگاه اصفهان را نيز افتتاح نمود.

دكتر سورنا ستاري معاون علمي و فناوري رييس جمهوري در آستانه فرا رسيدن دهه فجر، در راس هياتي به منظور بازديد از روند انجام پروژه ها و طرح‌هاي نوآورانه، فناورانه مراكز علمي و شركت‌هاي دانش بنيان و استارتاپي استان اصفهان،  ناحيه نوآوري و فناوري دانشگاه اصفهان را نيز افتتاح نمود.

به گزارش وب سايت خبريuinews دكتر سورنا ستاري معاون علمي و فناوري رييس جمهور و هيات همراه در مراسم افتتاحيه ناحيه نوآوري و فناوري دانشگاه اصفهان، اين دانشگاه را به عنوان يكي از بزرگ ترين و مهم ترين مراكز علمي ايران قلمداد و بر حمايت معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري از مراكز رشد فناوري و شركت هاي دانش بنيان تاكيد نمود. وي با بيان اين كه اقدام هاي خوب و موثري از سال گذشته تا كنون در مركز نوآوري صنايع سرگرمي صورت گرفته است اظهار داشت: دانشگاه اصفهان به عنوان يك دانشگاه پيشرو در فراهم آوردن زيرساخت هاي استارتاپي به منظور فعاليت سازنده جوانان عملكرد بسيار خوب و مثبتي داشته است . وي در ادامه افزود: ....
 
براي مطالعه كامل اين خبر بر روي لينك كليك نماييد 
تاریخ:
1398/11/19
تعداد بازدید:
853
منبع:
Powered by DorsaPortal