ورود اعضا|نقشه سایت|پست الکتونیک|خانه
العربیهFrançaiseEnglish
 
۱۳۹۹ چهارشنبه ۳۰ مهر
.
طرح همكاري با دانشمندان غيرمقيم ايراني

تأسیس پایگاه تخصصی همکاری با دانشمندان و متخصصان ایرانی غیر مقیم در دانشگاه اصفهان

 

در راستای نیل به اهداف بلند مدت چشم انداز علمی کشور و بهره گیری از ذخائر علمی دانشمندان و متخصصان ایرانی غیر مقیم، دانشگاه اصفهان با همکاری بنیاد ملی نخبگان و دفتر امور بین‌الملل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اقدام به تأسیس پایگاه تخصصی همکاری با متخصصان و دانشمندان ایرانی غیرمقیم نموده است.

این طرح به منظور انتقال دانش، تجربه و ایده های فناورانه به کشور با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، بنیاد ملی نخبگان‌ و مراکز پژوهشی برگزیده کشور (پایگاه‌های تخصصی همکار) در حوزه‌های منتخب اجرا می‌گردد تا در قالب حمایت از انجام دوره های علمی و تحقیقاتی همچون پسا دکتری، فرصت مطالعاتی، تعریف پروژه های فناوری کوتاه مدت و بلند مدت و برگزاری سخنرانی ها و کارگاه های تخصصی به ارتباط موثر دانشمندان و متخصصان ایرانی غیرمقیم و مراکز پژوهشی برگزیده کشور یاری نماید.

متقاضیان همکاری در قالب این طرح با دانشگاه اصفهان می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی  http://international.bmn.ir  و انتخاب گزینه درخواست همکاری، وارد سامانه ثبت‌نام شده و سپس حوزه تخصصی را انتخاب نمایند.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره 03137932297 - دفتر پذیرش دانشجویان خارجی در حوزه معاونت آموزشی دانشگاه تماس حاصل نمایند. 
تاریخ به روز رسانی:
1395/10/14
تعداد بازدید:
8827
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد.
Powered by DorsaPortal