جستجوجستجوتماس با مسئولينتماس با ماعضویت و ورود اعضاعضویت و ورود اعضانقشه سایتنقشه سایتاعضا هیئت علمیاعضا هیئت علمیدانشجویاندانشجویانصفحه اصلی
En/العربیه
۱۳۹۷ يکشنبه ۲۵ آذر

حديث روز
/

كارگاه تكنولوژي پيشرفته بتن توسط آقاي دكتر ثابت، رييس انجمن بتن سنگاپور، از سلسله نشست‌هاي تخصصي گروه مهندسي عمران اين دانشكده، در روز چهارشنبه مورخ 21 آذرماه 1397 از ساعت 8 الي 12 در دانشكده مهندسي عمران و حمل و نقل برگزار مي‌گردد.

در تاريخ 12 آذر ماه سال 1397 مرتبط با درس مباني سير و حركت قطار بازديد از كارخانه تعميرات واگن شركت بهتاش سپاهان صورت گرفت. اين كارخانه در واقع يك هولدينگ در زمينه ي حمل و نقل ريلي مي باشد كه داراي بيش از دوازده هزار واگن باري در شبكه ي ريلي كشور است.

نخستين كارگاه آموزشي بين المللي مرمت و استحكام بخشي بناهاي تاريخي، با حضور گرون آرون رئيس كميته بين المللي ايسكارسا (كميته بين‌المللي آناليز و نظارت بر مرمت آثار تاريخي) ...

  • 1
  • 2
  • 3
معرفی دانشکده حمل و نقل

با توجه به نياز كشور به پروژه هاي عمراني و گستردگي رشته هاي وابسته به اين حوزه، دانشكده عمران و حمل ونقل در سال 1395 با تجميع گروه هاي عمران و نقشه برداري با گروه هاي موجود دانشكده حمل و نقل تاسيس شد. پيش از اين، گروه نقشه برداري از سال 67، گروه عمران از سال 83 با دانشكده فني و مهندسي فعاليت مي نمودند. همچنين، دانشكده حمل و نقل نيز از سال 87 فعاليت رسمي خود را آغاز نمود.

در حال حاضر اين دانشكده در 4 گروه آموزشي و با 6 گرايش در مقطع دكتري، 9 گرايش در مقطع كارشناسي ارشد و 4 گرايش در مقطع كارشناسي فعاليت دارد.
 
امكانات آموزشي و كمك آموزشي دانشكده شامل 7 آزمايشگاه آموزشي، تحقيقاتي و 3 كارگاه و 1 سايت جهت انجام پروژه هاي دانشجويان فعال مي باشد.

دانشكده عمران و حمل و نقل با 29 عضو هيات علمي متخصص به عنوان يكي از دانشكده هاي مطرح كشور، فعاليت آموزشي و پژوهشي بالغ بر 542 دانشجوي كارشناسي، 162 دانشجوي كارشناسي ارشد و 28 دانشجوي دكتري را عهده دار مي باشد.

دانشکده حمل و نقل
دانشکده حمل و نقل
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal