جستجوجستجوتماس با مسئولينتماس با ماعضویت و ورود اعضاعضویت و ورود اعضانقشه سایتنقشه سایتاعضا هیئت علمیاعضا هیئت علمیدانشجویاندانشجویانصفحه اصلی
En/العربیه
۱۳۹۶ پنج شنبه ۲۷ مهر

حديث روز
/

دو سخنراني آموزشي با موضوعات روشهاي نوين تسليح بتن (FRC و FRP) و فعاليت­هاي تحقيقاتي گروه زلزله دانشگاه شفيلد از سلسله نشست‌هاي تخصصي گروه مهندسي عمران اين دانشكده، در روز يكشنبه 23 مهر ماه 1396 / ساعت 16 در دانشكده مهندسي عمران و حمل و نقل توسط پروفسور پيلاكوتاس رييس مركز سيمان و بتن دانشگاه شفيلد انگليس ودكتر حاجي رسوليها رييس مركز مهندسي زلزله دانشگاه شفيلد انگليس برگزار مي‌گردد.

كارگاه آموزشي با عنوان « اصول همكاري، تدوين و نگارش بروندادهاي پژوهشي، حقوق و اخلاق پژوهشي » (ويژه دانشجويان تحصيلات تكميلي ورودي 95 و دانشجويان ورودي 94 كه موفق به شركت در كارگاه سال گذشته نشده اند) توسط معاونت پژوهش و فناوري برگزار مي گردد.

اداره مالكيت فكري و تجاري سازي به منظور تكميل بانك اطلاعاتي و تدوين شيوه نامه حمايتي دانشگاه درحوزه ثبت اختراع، در نظر دارد طي فراخواني از دانشجويان داراي گواهي ثبت اختراع دعوت بعمل آورد.

در راستاي اجراي سياستهاي تشويقي، مصوب صدوچهل و پنجمين جلسه هيات رئيسه محترم دانشگاه، مربوط به استفاده دانشجويان دكتري از فرصت تحقيقاتي شش ماهه خارج از كشور...

طبق مقررات و دستورالعملهاي ثبت نامي، دانشجويان محترم زماني مي توانند ...

به اگاهي مي رساند سامانه پيشينه پژوهش با هدف پيش گيري از انجام پژوهش هاي تكراري در نشاني:....

  • 1
  • 2
  • 3
معرفی دانشکده حمل و نقل

با توجه به نياز كشور به پروژه هاي عمراني و گستردگي رشته هاي وابسته به اين حوزه، دانشكده عمران و حمل ونقل در سال 1395 با تجميع گروه هاي عمران و نقشه برداري با گروه هاي موجود دانشكده حمل و نقل تاسيس شد. پيش از اين، گروه نقشه برداري از سال 67، گروه عمران از سال 83 با دانشكده فني و مهندسي فعاليت مي نمودند. همچنين، دانشكده حمل و نقل نيز از سال 87 فعاليت رسمي خود را آغاز نمود.

در حال حاضر اين دانشكده در 4 گروه آموزشي و با 6 گرايش در مقطع دكتري، 9 گرايش در مقطع كارشناسي ارشد و 4 گرايش در مقطع كارشناسي فعاليت دارد.
 
امكانات آموزشي و كمك آموزشي دانشكده شامل 7 آزمايشگاه آموزشي، تحقيقاتي و 3 كارگاه و 1 سايت جهت انجام پروژه هاي دانشجويان فعال مي باشد.

دانشكده عمران و حمل و نقل با 29 عضو هيات علمي متخصص به عنوان يكي از دانشكده هاي مطرح كشور، فعاليت آموزشي و پژوهشي بالغ بر 542 دانشجوي كارشناسي، 162 دانشجوي كارشناسي ارشد و 28 دانشجوي دكتري را عهده دار مي باشد.

دانشکده حمل و نقل
دانشکده حمل و نقل
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal