ارتباط با ماارتباط با ماعضویت و ورود اعضاعضویت و ورود اعضانقشه سایتنقشه سایتاعضا هیئت علمیاعضا هیئت علمیدانشجویاندانشجویانصفحه اصلی
En/Ar
 
جستجو:
کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد
تصــویـر روز
تصوير روز 1
سخــن روز
عارفي را گفتند:
كتابي درزمينه اخلاق معرفي كنيد. فرمود: لازم نيست يك كتاب باشد، يك كلمه كافيست كه بداني خدا مي بيند.
آخـــــرین اخبــــــــار /

دسترسي رايگان محدود به سامانه كتابخانه ديجيتال نور (noorlib)

شروع تعميرات سالن مطالعه آزادگان از روز شنبه مورخ 96/10/30

احتمال بروز اختلال در سامانه كتابخانه در روز يكشنبه مورخ 96/10/24

برگزاري مجدد كارگاه آموزشي "آشنايي با نرم افزار كتابخانه و پايگاه هاي اطلاعاتي علمي" جهت دانشجويان تحصيلات تكميلي جامانده از كارگاه آبان ماه سال جاري

دسترسي رايگان به سامانه دانش پژوهان جوان با امكان جستجودر بيش از 120 ميليون عنوان علمي لاتين

كتاب هاي خريداري شده توسط كتابخانه آزادگان در پاييز سال 1396

دريافت گواهي شركت در كارگاه آموزشي با مراجعه به كتابخانه مركزي و مركز اسناد

فروش كتب تخصصي به مناسبت هفته پژوهش از 21 تا 27 آذرماه 1396 توسط اداره كل تعاون، كار و رفاه اجتماعي استان اصفهان با همكاري موسسه كار و تامين اجتماعي

دسترسي رايگان يك ماهه به متن كامل مقالات در سامانه دانش گستر بركت

طرح پاييزه كتاب با تخفيف 20 تا 25 درصدي از 2 الي 22 آذرماه در مراكز استان‌ها و تا 2 دي در شهرستان‌ها...

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
آرشیو اخبار
معرفــی کتـابخـــانه
.

رشد و گسترش كتابخانه ها و مراكز اطلاع رساني در حال حاضر، از الزامات حياتي هر مؤسسه علمي و دانشگاهي است. كتابخانه مركزي دانشگاه اصفهان كه از سال 1348 فعاليت خود را آغاز كرده است، هم اكنون با ساختماني به مساحت 22 هزارمتر در هفت طبقه يكي از بزرگترين كتابخانه هاي دانشگاهي كشور است. ساختمان فعلي اين كتابخانه در سال 1380 افتتاح گرديد. آنچه مهم و ضروري است تطبيق سطح علمي منابع كتابخانه ها با نيازهاي محققان، اساتيد و دانشجويان تحصيلات تكميلي دانشگاه اصفهان مي باشد و اين امر با برنامه ريزي صحيح مسئولين مربوطه و زحمات كتابداران در حال تحقيق و توسعه است.

 

 
 • با نام كاربري و رمز عبور خود وارد سامانه كتابخانه شويد. در قسمت منوي اصلي، امكانات اعضاء را انتخاب نموده و بر روي محاسبه جرايم خود كليك كنيد. پس از انتخاب گزينه هاي ديركرد (انتخاب همه)، بر روي  دكمه ارسال به مالي، كليك كنيد. (اكنون شما به اين با اين پيام مواجه هستيد "شما هيچ گونه بدهي نداريد").
 • توجه داشته باشيد Pub up blocker سيستم شما در وضعيت on باشدtools- pub up blocker :

 • دوباره به منوي اصلي بازگرديد و در قسمت امكانات اعضاء بر روي دكمه پرداخت آنلاين كليك كرده و گزينه انتخاب همه را تيك بزنيد. بر روي گزينه پرداخت كليك كنيد. اكنون به صفحه (ورود به دروازه پرداخت الكترونيك وارد شده ايد و...) . لازم به ذكر است نمي توانيد جرايم كتبي كه ديركرد داشته و هنوز در امانت شما مي باشند را پرداخت نماييد.
   
 • نكته مهم: توجه داشته باشيد پس از پرداخت كامل و مشاهده پيام "پرداخت شما با موفقيت انجام شد"، حتما روي گزينه "تكميل فرايند خريد" كليك نماييد.
   
  يادآوري: چنانچه با مرورگر Internet Explorer موفق به پرداخت جريمه نشديد، از طريق ساير مرورگرها اقدام فرماييد.
   
   
   
   
   
 • برگزاري مجدد كارگاه "آشنايي با نرم افزار كتابخانه و پايگاه هاي اطلاعاتي علمي"

   
  به استحضار دانشجويان تحصيلات تكميلي (ارشد و دكتري) كه در آبان ماه سال جاري موفق به شركت در كارگاه آموزشي "آشنايي با نرم افزار كتابخانه و پايگاه هاي اطلاعاتي علمي دانشگاه اصفهان" نشده اند مي رساند، چنان چه تعداد متقاضيان شركت در كارگاه مذكور به صد نفر برسد،اواسط بهمن ماه (تاريخ دقيق برگزاري بعدا اطلاع رساني مي شود) كارگاه مشابهي جهت افراد جامانده برگزار خواهد گرديد. لازم به ذكر است داشتن گواهي مزبور جهت تصويب پيشنهاده (پروپوزال) الزامي است.
 • طريقه ثبت نام در كارگاه: مراجعه به پرتال كتابخانه مركزي و مركز اسناد (library.ui.ac.ir)، سپس منوي كارگاه ها


 
 
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal