تماس با مسئولینارتباط با ماعضویت و ورود اعضاعضویت و ورود اعضانقشه سایتنقشه سایتاعضا هیئت علمیاعضا هیئت علمیدانشجویاندانشجویانصفحه اصلی
En/Ar
 
جستجو:
مرکز رشد و کارآفرینی
height=25
1395/11/20 تاریخ:
سمينار تخصصي روند تغيير در بازاريابي و تبليغات ويژه شركت هاي دانش بنيان برگزار گرديد سمينار تخصصي روند تغيير در بازاريابي و تبليغات ويژه شركت هاي دانش بنيان برگزار گرديد
 

به همت مركز رشد و كارآفريني دانشگاه اصفهان ، كارگاه تخصصي " بازاريابي، فروش و تبليغات " ويژه هسته ها و شركت هاي دانش بنيان در روز سه شنبه 19 بهمن در محل مركز كارآفريني دانشگاه اصفهان برگزار گرديد.

اين دوره آموزشي با هدف آموزش اصول بازاريابي مدرن و مفاهيم كاربردي آن ، به بررسي مدلهاي تبليغات موثر و بازاريابي و نقش آن در افزايش فروش ، فنون مذاكره موثر بر مشتريان و ساير مباحث تبليغاتي با استقبال پرشور تمامي واحدها و شركت هاي دانش بنيان مركز رشد برگزار شد.
در بخش اول اين كارگاه، به تفاوتهاي كسب و كارهاي امروزي با سالهاي قبل و لزوم توجه به منطقه يا ناحيه هدف براي بازاريابي اشاره گرديد. در بخش بعدي نحوه بازاريابي محصول با اشاره به اهميت مشتري مداري در عصر حاضر، با ارائه نكات و آموزشهايي به چگونگي ارائه بهترين خدمات به مشتري با نگاه به سالهاي آينده تبيين شد.
در پايان كارگاه، دكتر كوفيگر، مدير امور فناوري، مركز رشد كارآفريني دانشگاه بر عزم حوزه معاونت پژ‌وهشي بر افزايش سطح كيفي شركتهاي مستقر و توانمندسازي آنها تاكيد و بر استمرار برگزاري دوره هاي مشاوره اي به صورت مستمر در مركز رشد و كارآفريني تاكيد نمود.


45 تعداد بازدید:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal