تماس با مسئولینارتباط با ماعضویت و ورود اعضاعضویت و ورود اعضانقشه سایتنقشه سایتاعضا هیئت علمی1دانشجویان2صفحه اصلی
En/Ar
 
جستجو:
مدیریت امور فناوری، مرکز رشد و کارآفرینی
خبر
با حمايت ستاد توسعه فناوري نانو معاونت علمي ؛
شرح

فراخوان دريافت طرح برنامه تجاري‌سازي فناوري نانو (Nano Match) با تمركز بر حضور در جشنواره دهم فناوري نانو آغاز شد. مهلت ارسال طرح براي اين دوره كه مانند دوره هاي پيشين با حمايت ستاد توسعه فناوري نانو معاونت علمي برگزار مي شود تا اول ارديبهشت‌ماه 1396 است.
به گزارش مركز روابط عمومي و اطلاع رساني معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري، ستاد توسعه فناوري نانو معاونت علمي  در راستاي حمايت از تجاري‌سازي دستاوردهاي حوزه نانو و رسيدن از فناوري به ثروت در كشور، از فناوران و شركت‌هاي نوپا و فعال در حوزه فناوري نانو در قالب برنامه تجاري‌سازي (نانومچ) حمايت مي‌كند.
نانومچ يك برنامه كاملا حمايتي است كه با هدف افزايش نرخ موفقيت و كاهش زمان تجاري‌سازي اقدام به اعلام فراخوان و دريافت طرح، ارزيابي و پذيرش مي‌كند.

از جمله فرصت‌هاي حضور در اين برنامه مي‌توان به   توسعه طرح/ محصول متناسب با نياز صنعت،  انجام مطالعه فرصت و شناسايي تهديدها، فرصت‌ها و چالش‌هاي مسير تجاري‌سازي،   دريافت تاييديه نانومقياس،  تخصيص اعتبار شبكه آزمايشگاهي براي تكميل مستندات،  حمايت از خريد مواد اوليه براي توليد،  حمايت از تكميل تست‌هاي كارايي،  حمايت از راه‌اندازي كسب و كار،   حمايت كامل از ثبت پتنت بين‌المللي اشاره كرد.
ديگر فرصت هاي حضور اين رويداد  بهره‌مندي از مشاوره در زمينه‌هاي مختلف كسب و كار، حقوقي، مالي و مالياتي؛  حضور در رويدادهاي آموزشي طراحي شده مختص برنامه؛  دسترسي به منابع مالي و اعتباري لازم؛  شركت در رويدادهاي سرمايه‌گذاري طراحي شده براي برنامه؛  حضور در غرفه طرح‌هاي برتر در نمايشگاه دهم فناوري نانو در سال 1396  و  معرفي طر‌ح‌هاي برتر در برنامه برترين‌هاي فناوري نانو  است.

طرح‌هاي دريافتي از ابعاد مختلف فني، نانويي، تجاري و نو بودن مورد بررسي قرار مي‌گيرند. از جمله ملاك‌هاي مورد نظر در ارزيابي طرح‌ها اين موارد هستند: در محدوده فناوري نانو باشد،   نمونه اوليه‌اي از آنها ساخته شده باشد، مشابه داخلي نداشته باشد و در صورت وجود محصول مشابه بهبود كيفيت، كارايي و يا جهش اقتصادي داشته باشد و همچنين   داراي بازار مناسبي باشد.

اين فراخوان با هدف دريافت طرح براي حضور و نمايش در نمايشگاه نانو سال 96 اعلام شده است. علاقه‌مندان حضور در برنامه مي‌توانند با ورود به پايگاه اينترنتي برنامه، در قسمت ثبت طرح و پس از وارد كردن اطلاعات كاربري (نام كاربري و كلمه عبور مشترك در تمامي وبسايت‌هاي ستاد توسعه فناوري نانو معاونت علمي)  وارد كارتابل شخصي خود شوند و اطلاعات طرح را بارگذاري كنند.

38 تعداد بازديد
دريافت طرح برنامه‌ تجاري‌سازي فناوري نانو آغاز شد خلاصه
پست الكترونيكي
نويسنده
با حمايت ستاد توسعه فناوري نانو معاونت علمي ؛ فايل
منبع
1395/12/15 تاريخ
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal