تماس با مسئولینارتباط با ماعضویت و ورود اعضاعضویت و ورود اعضانقشه سایتنقشه سایتاعضای هیات علمیاعضای هیات علمیدانشجویاندانشجویانصفحه اصلی
 
جستجو:
هدر
height=25
1395/07/26 تاریخ:
تسهيلات رفاهي ويژه كارمندان قراردادي بند الف جهت عزيمت به مشهد مقدس به صورت رايگان

با سلام و احترام

احتراماً پيرو پيشنهاد اين حوزه و مصوبه هيأت رئيسه محترم دانشگاه مقرر گرديده است كليه كارمندان بند الف به همراه خانواده ( حداكثر چهار نفر با احتساب شخص كارمند )در صورت تمايل به مشهد مقدس مسافرت نمايند . هزينه اسكان در هتل ميعاد مشهد و همچنين غذا( صبحانه و ناهار و شام )در يك دوره چهار روزه و طبق جدول پيوست رايگان و هزينه و نوع وسيله رفت و برگشت به مشهد مقدس و بالعكس بر عهده شخص متقاضي خواهد بود . هزينه اسكان و غذاي نفرات اضافه (مازاد بر چهار نفر) به صورت الكترونيكي توسط اداره رفاه كاركنان دريافت و به حساب دانشگاه واريز خواهد گرديد.

با توجه به لزوم برنامه ريزي و مديريت خدمات رفاهي اين دسته از عزيزان (فقط كارمندان متقاضي بند الف) لازم است درخواست خود را از طريق اتوماسيون اداري به اداره رفاه كاركنان ارسال نمايند . بديهي است الويت اعزام با همكاراني است كه تاريخ درخواست ايشان زودتر در سامانه اتوماسيون ثبت شده باشد ، در صورتي كه در تاريخهاي خاصي تعداد متقاضي بيشتر از ظرفيت اسكان باشد و به دليل محدوديت واحد هاي هتل ميعاد مشهد بين متقاضيان همان تاريخ قرعه كشي صورت خواهد گرفت و همكاراني كه در قرعه كشي در الويت تاريخ مورد درخواست قرار نگرفته باشند در تاريخ ديگري جايابي خواهند گرديد. در هر صورت اعزام همكاران محترم حداكثر تا تاريخ 10/12/95 بوده و بعد از آن امكان اعزام در قالب اين طرح وجود نخواهد داشت.

تبصره: تاريخ شروع درخواست از طريق اتوماسيون اداري : 26/07/ 95و انصراف بعد از قطعي شدن درخواست موجب ابطال سهميه متقاضي ميباشد.
52 تعداد بازدید:
امتيازدهي
ميانگين امتيازها:0 تعداد كل امتيازها:0
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal