تماس با مسئولینارتباط با ماعضویت و ورود اعضاعضویت و ورود اعضانقشه سایتنقشه سایتاعضای هیات علمیاعضای هیات علمیدانشجویاندانشجویانصفحه اصلی
 
جستجو:
هدر
height=25
1395/07/26 تاریخ:
تسهيلات رفاهي ويژه كارمندان قراردادي بند الف جهت عزيمت به مشهد مقدس به صورت رايگان تسهيلات رفاهي ويژه  كارمندان  قراردادي بند الف جهت عزيمت به مشهد مقدس به صورت رايگان

با سلام و احترام

احتراماً پيرو پيشنهاد اين حوزه و مصوبه هيأت رئيسه محترم دانشگاه مقرر گرديده است كليه كارمندان بند الف به همراه خانواده ( حداكثر چهار نفر با احتساب شخص كارمند )در صورت تمايل به مشهد مقدس مسافرت نمايند . هزينه اسكان در هتل ميعاد مشهد و همچنين غذا( صبحانه و ناهار و شام )در يك دوره چهار روزه و طبق جدول پيوست رايگان و هزينه و نوع وسيله رفت و برگشت به مشهد مقدس و بالعكس بر عهده شخص متقاضي خواهد بود . هزينه اسكان و غذاي نفرات اضافه (مازاد بر چهار نفر) به صورت الكترونيكي توسط اداره رفاه كاركنان دريافت و به حساب دانشگاه واريز خواهد گرديد.

با توجه به لزوم برنامه ريزي و مديريت خدمات رفاهي اين دسته از عزيزان (فقط كارمندان متقاضي بند الف) لازم است درخواست خود را از طريق اتوماسيون اداري به اداره رفاه كاركنان ارسال نمايند . بديهي است الويت اعزام با همكاراني است كه تاريخ درخواست ايشان زودتر در سامانه اتوماسيون ثبت شده باشد ، در صورتي كه در تاريخهاي خاصي تعداد متقاضي بيشتر از ظرفيت اسكان باشد و به دليل محدوديت واحد هاي هتل ميعاد مشهد بين متقاضيان همان تاريخ قرعه كشي صورت خواهد گرفت و همكاراني كه در قرعه كشي در الويت تاريخ مورد درخواست قرار نگرفته باشند در تاريخ ديگري جايابي خواهند گرديد. در هر صورت اعزام همكاران محترم حداكثر تا تاريخ 10/12/95 بوده و بعد از آن امكان اعزام در قالب اين طرح وجود نخواهد داشت.

تبصره: تاريخ شروع درخواست از طريق اتوماسيون اداري : 26/07/ 95و انصراف بعد از قطعي شدن درخواست موجب ابطال سهميه متقاضي ميباشد.
67 تعداد بازدید:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal