ورود اعضا|نقشه سایت|پست الکتونیک|خانه
العربیهFrançaiseEnglish
 
۱۳۹۸ دوشنبه ۲۷ خرداد
.
افتتاح پروژه گسترش و نوسازي طبقه اول ساختمان مركزي
1397/04/25 تاریخ:


همزمان با ولادت با سعادت حضرت معصومه (س)، روز يك شنبه 24 تيرماه با حضور هيات رييسه دانشگاه اصفهان پروژه گسترش و نوسازي اساسي طبقه اول ساختمان مركزي دانشگاه اصفهان افتتاح گرديد.

به گزارش وب سايت خبريuinews دكتر ولي اله ميرخاني معاون اداري و مالي دانشگاه در مراسم افتتاح پروژه گسترش و نوسازي طبقه اول ساختمان مركزي درخصوص روند انجام اين پروژه اظهار داشت: ساختمان مركزي دانشگاه به دليل حضور كادر اداري و حجم وسيع مراجعات در واقع قلب تپنده دانشگاه مي باشد كه بدليل عدم انجام تعميرات در ساليان قبل نياز به تعميرات اساسي در آن احساس مي گرديد كه پس از بررسي و ساعت ها جلسه كارشناسي و طراحي با حضور كارشناسان دفتر فني مقرر گرديد تعميرات اساسي در ساختمان مركزي از طبقه اول اين ساختمان آغاز گردد.

 وي در ادامه افزود:  در نوسازي و تعميرات در طبقه اول پارامترهاي مهمي از جمله افزايش زيربناي مفيد و قابل استفاده ساختمان، تعويض و نوسازي اساسي سيستم تاسيسات مكانيكي و الكتريكي و زيباسازي نمايي و معماري مد نظر بوده و با عنايت به زمان اندك تعميرات كه جهت رفاه بهره بردارن و مراجعين فقط يك ماه در نظر گرفته شده بود اجراي اين حجم وسيع عمليات امري دشوار مي نمود.

دكتر ميرخاني با اشاره به افزايش 50 تا 60 درصدي زيربناي مفيد و قابل استفاده در طبقه اول پس از بازسازي و همچنين احداث سرويس بهداشتي در اين طبقه اظهار داشت: با توجه به نارضايتي و اعتراض بهره برداران و مراجعين، سيستم سرمايش و گرمايش اين طبقه با به كارگيري سيستم فن كويل كاستي و هواي تازه بهينه شده و كليه زيرساخت هاي تاسيسات مكانيكي نيز نوسازي اصولي گرديد. در بخش تاسيسات الكتريكي نيز كليه زيرساختهاي شبكه، روشنايي،اعلام حريق و ... بصورت اصولي تعويض شد.

معاون اداري و مالي دانشگاه تصريح نمود: در اين پروژه  تلاش گرديد طبق نظرات كارشناسان دفتر فني نسبت به بكارگيري اصول مديريت سبز اقدام شود كه از جمله مي توان به عايق نمودن اصولي ديوارها، استفاده از چراغ هاي با تكنولوژي فوق كم مصرف، عايق نمودن اصولي لوله ها، اجراي سقف كاذب مناسب و..... اشاره نمود.

دكتر ميرخاني در انتها، اجراي چنين حجم عمليات گسترده و با كيفيت مطلوب را در بازه زماني فقط يك ماه، نمونه و مصداق يك كار جهادي خواند و از تلاش بي وقفه و شبانه روزي پيمانكار پروژه و كارشناسان اداره نوسازي و بهسازي دفتر فني طرح هاي عمراني تشكر و قدرداني نمود.

شايان ذكر است اين پروژه تحت نظارت اداره نوسازي و به سازي دفتر فني و توسط شركت خاك سازه گستر نوين با زيربناي تقريبي 1000 متر مربع از تاريخ 20/3/97 آغاز و در مدت يك ماه به افتتاح رسيد.

گفتني است در اين مراسم هيات رئيسه دانشگاه ضمن بازديد از روند اجرايي نوسازي صورت گرفته از عوامل دفتر فني دانشگاه و پيمانكار پروژه به دليل انجام تعميرات به نحو مطلوب و در بازه زماني مقرر تشكر نمودند.

 
 
 
 
78 تعداد بازدید:
RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
كليه حقوق وب سايت متعلق به پايگاه اطلاع رساني دانشگاه اصفهان مي باشد.
Powered by DorsaPortal