ورود اعضا|نقشه سایت|پست الکتونیک|خانه
العربیهFrançaiseEnglish
 
۱۳۹۸ چهارشنبه ۵ تير
.
صعود نشريه International Journal of Group Theory در رده بندي 2017 نمايه Scopus
1397/03/22 تاریخ:
 

  نشريه  International Journal of Group Theory  به سردبيري دكتر عليرضا عبدالهي مدير گروه آموزشي رياضي دانشگاه اصفهان، در رده بندي 2017 نمايه  Scopus از رده  Q4  به رده Q3 صعود و ضريب تاثير آن نيز از 0.295 به 0.406 افزايش يافت.

به گزارش وب سايت خبريuinews  دكتر عليرضا عبدالهي مدير گروه رياضي دانشگاه و سردبير مجله بين المللي نظريه گروه ها، در گفتگوي اختصاصي با واحد خبر روابط عمومي اظهار داشت:

مجله بين المللي نظريه گروه ها به زبان انگليسي، در سال 2012 اولين شماره خود را چاپ و بعد از آن هرسال چهار شماره از اين مجله چاپ و منتشر مي شود.

دكتر عبدالهي در ادامه افزود: اعضاي هيات تحريريه اين مجله بين المللي، از كشورهايي مانند آلمان، ايران، مجارستان، انگلستان، كانادا، اسپانيا، آمريكا، تركيه، ايتاليا، آفريقاي جنوبي، برزيل، روسيه و ژاپن تشكيل شده و تاكيد ما نيز بر دريافت مقالات از كشورهاي مختلف است.

سردبير مجله بين المللي نظريه گروه ها تصريح نمود: اين مجله از سال 2014 وارد نمايه  Scopus شد و اولين و تنها مجله اي است كه نمايه  Scopus را از بين 34 مجله دانشگاه اصفهان كسب نموده است.

مدير گروه رياضي همچنين اظهار داشت: در مرحله اول ورود به اين نمايه، بر اساس تعداد و پرستيژ ارجاعات كه از مجلات بين المللي دريافت مي كنيم، رتبه بندي مي شويم. اولين رتبه اي كه اين مجله به دست آورد  Q4 بود و  در سال 2017 به رده Q3 صعود نمود.

دكتر عبدالهي همچنين اين صعود را مرهون زحمات و تلاش هاي هيات تحريريه و كارشناس نشريه،كارشناسان اداره چاپ و انتشارات ، تبليغات خوب، دريافت مقالات ارزشمند در سطح بين المللي دانست و از همكاري اداره چاپ و انتشارات معاونت پژوهش و فناوري و در نهايت حمايت ها و تشويق هاي رئيس دانشگاه تشكر و قدرداني نمود.

 
25 تعداد بازدید:
RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
كليه حقوق وب سايت متعلق به پايگاه اطلاع رساني دانشگاه اصفهان مي باشد.
Powered by DorsaPortal