ورود اعضا|نقشه سایت|پست الکتونیک|خانه
العربیهFrançaiseEnglish
 
۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۲ آبان
.
كسب جايزه شهيد دكتر چمران توسط دانش‌آموخته و پژوهشگر پسادكتري دانشگاه اصفهان
1395/11/19 تاریخ:


خانم دكتر نرگس شيردشت زاده، دانش‌آموخته ممتاز دانشگاه اصفهان، برگزيده دريافت جايزه شهيد چمران از سوي بنياد ملي نخبگان شد.

به گزارش وب سايت خبريuinews  دكتر نرگس شيردشت‌زاده عضو استعدادهاي درخشان دانشگاه اصفهان بوده و در سال گذشته نيز به‌عنوان دانشجوي نمونه كشوري در مقطع دكتري از دانشگاه اصفهان معرفي شده‌ است. ايشان هم اكنون با حمايت و ميزباني دانشگاه اصفهان و صندوق حمايت از فناوران و پژوهشگران كشور در حال گذراندن دوره پسادكتري با عنوان «پترولوژي و ژئوشيمي توده گرانيتوييدي نوع S منطقه آيركان (شمال خور، ايران مركزي) و نقش آن در تشكيل كانسار راديواكتيو چشمه شتري» تحت نظارت دكتر ترابي در گروه زمين‌شناسي دانشگاه اصفهان است. در راستاي كسب اين موفقيت‌ها، انجام تحقيقات مشترك با محققان و استادان بنام در دانشگاه‌ها و مراكز علمي معتبر جهان و دريافت گرنت‌هاي پژوهشي و حمايت‌هاي علمي، و ارائه مقالات داراي نوآوري در ژورنال‌هاي معتبر ملي و بين‌المللي و تلاش براي اعتلاي نام ايران اسلامي و دانشگاه اصفهان بخشي از كارنامه علمي و پژوهشي اين پژوهشگر برجسته است.

برگزيده شدن نخبه دانشگاه اصفهان، اميدبخش آينده‌اي درخشان براي جامعه علمي كشور است كه قطعا  با جذب و حمايت از ايشان، اين سرمايه‌هاي علمي مي‌توانند در جهت تداوم اعتلاي علمي ايران گام‌هاي مؤثري بردارند.

 
119 تعداد بازدید:
RatingTitle
:5 :3
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
كليه حقوق وب سايت متعلق به پايگاه اطلاع رساني دانشگاه اصفهان مي باشد.
Powered by DorsaPortal