عضویت و ورود اعضاعضویت و ورود اعضانقشه سایتنقشه سایتارتباط با مسئولينارتباط با ماصفحه اصلی
جستجو الفبایی|En|العربیه
 
۱۳۹۷ جمعه ۲۸ دي
بهره برداري از پروژه هاي فاز چهاردهم و پانزدهم تعميرات و نوسازي كوي دانشگاه
1397/01/22 تاریخ:


دكتر ولي اله ميرخاني معاون اداري و مالي دانشگاه از پروژه هاي فاز چهاردهم و پانزدهم تعميرات و نوسازي واحدهاي كوي دانشگاه بازديد بعمل آورد.

به گزارش وب سايت خبريuinews دكتر ميرخاني معاون اداري مالي دانشگاه روز سه شنبه 21  فروردين ماه سال جاري، از اتمام اجراي عمليات پروژه هاي فاز چهاردهم و پانزدهم كوي دانشگاه بازديد نموده و از عوامل دفتر فني دانشگاه و پيمانكاران پروژه به دليل انجام تعميرات باكيفيت و رعايت بازه زماني پروژه تشكر نمود. دكتر ميرخاني در اين جلسه در خصوص روند نوسازي واحدهاي كوي دانشگاه اظهار داشت: واحدهاي كوي دانشگاه بدليل قدمت زياد و عدم انجام تعميرات در سال هاي گذشته ، شديدا دچار فرسودگي و تخريب شده و دائما ساكنين را با مشكلات متعدد روبرو نموده و همچنين ظاهر نامطلوب داخلي ساختمان نيز باعث عدم رضايت و شكايت متعدد كاركنان شده بود.

وي در ادامه افزود: پس از تصويب كميته فني و تخصصي دانشگاه  و طرح در كميته رفاهي از سال 94 تعميرات و نوسازي واحدهاي كوي دانشگاه آغاز و مقرر گرديد در اين طرح پس از تخليه واحدها توسط ساكنين، واحد به دفتر فني دانشگاه جهت بازسازي و تعميرات تحويل و هدف بر اين است در اين بازسازي كه كاملا اساسي و بنيادي مي باشد ،علاوه بر ارائه يك واحد شيك و بروز به كاركنان محترم، كليه زيرساخت هاي اساسي مانند برق، آب و فاضلاب نيز بصورت اصولي و اساسي تعويض و اصلاح گردد.

همچنين يكي ديگر از دغدغه ها از ساليان قبل بحث گرمايش واحدهاي كوي دانشگاه بود كه متاسفانه عدم رعايت اصول ايمني و احتمال گاز گرفتگي ، جان ساكنين محترم را تهديد مي نمود و در نوسازي صورت گرفته با استفاده از سيستم گرمايش جديد ( پكيج و رادياتور) و ارائه انشعاب گاز با تاييد اداره گاز اين دغدغه رفع گرديد.

دكتر ميرخاني با اشاره به اهميت صرفه جويي در مصرف انرژي اظهار داشت: در بازسازي واحدها دقت ويژه اي در خصوص صرفه جويي در مصرف انرژي و رعايت موارد مديريت سبز صورت گرفته است كه بطور مثال مي توان به دوجداره نمودن پنجره هاي قديمي و يا استفاده از لامپ هاي فوق كم مصرف و تجهيزات تاسيساتي كم مصرف اشاره نمود.

 معاون اداري و مالي دانشگاه ضمن تقدير و تشكر مجدد از عوامل اجرايي و نظارت پروژه اظهار داشت:  تاكنون طي 15 فاز، بيش از 60 واحد از كوي دانشگاه نوسازي و به اتمام رسيده كه بالغ بر سي ميليارد ريال هزينه شده و اين روند همچنان با سرعت ادامه دارد.

در پايان اين بازديد گزارشي از روند اجرايي و مسائل پروژه توسط كارشناسان اداره نوسازي و بهسازي دفتر فني طرحهاي عمراني ارائه گرديد.

گفتني است، پروژه هاي فاز چهاردهم و پانزدهم كوي دانشگاه كه از اتمام آن بازديد بعمل آمد با هزينه تقريبي چهار ميليارد ريال و طي مدت 45 روز توسط شركتهاي ساز و راه آتيه سرا و  خاك سازه گستر نوين و با نظارت اداره نوسازي و بهسازي دفتر فني به اتمام رسيد.

 
46 تعداد بازدید:
RatingTitle
:3.25 :4
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal