ورود اعضا|نقشه سایت|پست الکتونیک|خانه
العربیهFrançaiseEnglish
 
۱۳۹۶ سه شنبه ۵ ارديبهشت
.
شرح اطلاعیه
قابل توجه متقاضيان ميهمان و انتقال به دانشگاه اصفهان قابل توجه متقاضيان ميهمان و انتقال به دانشگاه اصفهان

                             قابل توجه متقاضيان ميهمان و انتقال به دانشگاه اصفهان

1-  اين دانشگاه صرفا" تقاضا هاي ثبت شده در سامانه نقل و انتقال وزارت متبوع را مورد بررسي قرار مي دهد و به درخواست هاي  فيزيكي قطعا" ترتيب اثر نخواهد داد.

2-اين دانشگاه بر اساس شيوه نامه داخلي خود صرفا" تقاضاهاي دانشجوياني را بررسي مي نمايد كه داراي معدل حداقل14 در رشته هاي فني و مهندسي و علوم پايه و ميانگين 15 در ساير رشته ها باشند.

3- نتايج درخواست هاي نقل و انتقال در زمان تعيين شده صرفا در سامانه اعلام خواهد شد و دانشگاه  اصفهان از ارسال نتايج به صورت فيزيكي معذور است.

4- ريز نمرات دانشجويان ميهمان پس از تسويه حساب دانشجو با دانشگاه اصفهان ارسال خواهد شد. 

5- با عنايت به كثرت متقاضيان ميهمان و انتقال در رشته هاي فني و مهندسي، كمبود امكانات، تجهيزات و حفظ كيفيت آموزشي، دانشگاه اصفهان از پذيرش  تقاضا در رشته هاي مذكور معذور است. صرفا" تقاضاي دانشجوياني كه شرايط خاص آنها در كميسيون موارد خاص دانشگاه مبدا مطرح و تاييد شده باشد، در صورتيكه مشكل يا آن شرايط خاص بعد از قبولي دانشجو در دانشگاه حادث شده  باشد، در اين دانشگاه قابل بررسي است. بديهي است صرف ارسال درخواست، هيچ گونه حقي براي دانشجو ايجاد نمي نمايد.

6- تقاضاي تمديد ميهمان دانشجويان در صورت موافقت دانشگاه مبدا و كسب ميانگين مطلوب از نظر گروه آموزشي دانشگاه اصفهان قابل بررسي مي باشد. 

 7- با توجه به درج نتايج نقل و انتقالات در سامانه ميهمان و انتقال در زمان مقرر، دانشگاه اصفهان از پاسخ گويي به متقاضيان به صورت حضوري جدا" معذور است.

دانشجويان متقاضي نقل و انتقال به دانشگاه اصفهان براي كسب اطلاعات بيشتردرخصوص انتقال به اين دانشگاه مي توانند به شيوه نامه درج شده در سايت دانشگاه قسمت معاونت آموزشي مراجعه نمايند.

شرح اطلاعیه:
1396/01/23 تاریخ به روزرسانی:
577 تعداد بازدید:
امتيازدهي
ميانگين امتيازها:0 تعداد كل امتيازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
كليه حقوق وب سايت متعلق به پايگاه اطلاع رساني دانشگاه اصفهان مي باشد.
Powered by DorsaPortal