جستجوجستجوتماس با مسئولينتماس با ماعضویت و ورود اعضاعضویت و ورود اعضانقشه سایتنقشه سایتاعضا هیئت علمیاعضا هیئت علمیدانشجویاندانشجویانصفحه اصلی
En/العربیه
۱۳۹۷ دوشنبه ۱ بهمن

حديث روز
/

دفتر همكاري هاي علمي بين المللي دانشگاه اصفهان قصد دارد كه در چارچوب برنامه تبادل دانشجويي قيد شده در تفاهم نامه بين دانشگاه اصفهان و دانشگاه فرايبورگ، تعداد محدودي از دانشجويان مقطع دكتري (فقط ورودي هاي 95 و 96) را جهت انجام فرصت مطالعاتي به دانشگاه فرايبورگ براي استفاده از بورس تحقيقاتي Baden –Wuerttemberg به مدت 6 ماه اعزام نمايد.

به مناسبت هفته پژوهش و در تاريخ 25 آذرماه 1397، كارگاه بررسي چالش‌هاي مديريت منابع آب در كشور با محور نمايش، نقد و تحليل مستند "مادركشي"، ساخته كميل سوهاني (1393)، در محل تالار صدر دانشكده مهندسي عمران با حضور جمع كثيري از دانشجويان و پژوهشگران برگزار شد.

پيرو راه اندازي سامانه شيوه نگارش پايان نامه هاي دانشگاه اصفهان، فايل راهنماي فرايند تاييد شيوه نگارش پايان نامه در سامانه مزبور...

در روز چهارشنبه 14 آذرماه 1397 بازديدي از سد 15 خرداد دليجان و غار نخجير واقع در بترتيب حدود 5 كيلومتري شمال و شرق شهرستان دليجان در استان مركزي با حضور 22 نفر از دانشجويان كارشناسي گروه راه آهن دانشكده عمران و حمل و نقل به سرپرستي دكتر محمود هاشمي از اساتيد گروه عمران برگزار گرديد.

در روزهاي پنجشنبه 15 و جمعه 16 آذرماه 1397 بازديدي از سد رودبار لرستان واقع در حدود 100 كيلومتري جنوب غربي شهرستان اليگودرز در استان لرستان (مرز مشترك استانهاي خوزستان-چهارمحال و اصفهان) با حضور 27 نفر از دانشجويان كارشناسي و ارشد گروه عمران دانشكده عمران و حمل و نقل به سرپرستي دكتر محمود هاشمي از اساتيد گروه عمران برگزار گرديد.

  • 1
  • 2
  • 3
معرفی دانشکده حمل و نقل

با توجه به نياز كشور به پروژه هاي عمراني و گستردگي رشته هاي وابسته به اين حوزه، دانشكده عمران و حمل ونقل در سال 1395 با تجميع گروه هاي عمران و نقشه برداري با گروه هاي موجود دانشكده حمل و نقل تاسيس شد. پيش از اين، گروه نقشه برداري از سال 67، گروه عمران از سال 83 با دانشكده فني و مهندسي فعاليت مي نمودند. همچنين، دانشكده حمل و نقل نيز از سال 87 فعاليت رسمي خود را آغاز نمود.

در حال حاضر اين دانشكده در 4 گروه آموزشي و با 6 گرايش در مقطع دكتري، 9 گرايش در مقطع كارشناسي ارشد و 4 گرايش در مقطع كارشناسي فعاليت دارد.
 
امكانات آموزشي و كمك آموزشي دانشكده شامل 7 آزمايشگاه آموزشي، تحقيقاتي و 3 كارگاه و 1 سايت جهت انجام پروژه هاي دانشجويان فعال مي باشد.

دانشكده عمران و حمل و نقل با 29 عضو هيات علمي متخصص به عنوان يكي از دانشكده هاي مطرح كشور، فعاليت آموزشي و پژوهشي بالغ بر 542 دانشجوي كارشناسي، 162 دانشجوي كارشناسي ارشد و 28 دانشجوي دكتري را عهده دار مي باشد.

دانشکده حمل و نقل
دانشکده حمل و نقل
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal