جستجوجستجوتماس با مسئولينتماس با ماعضویت و ورود اعضاعضویت و ورود اعضانقشه سایتنقشه سایتاعضا هیئت علمیاعضا هیئت علمیدانشجویاندانشجویانصفحه اصلی
En/العربیه
۱۳۹۶ دوشنبه ۲۹ آبان

حديث روز
/

پيرو ابلاغ و اطلاع رساني سازمان محترم امور دانشجويان و مدير كل محترم اين سازمان، از نيمسال دوم سال تحصيلي 97-96 دانشجويان دكتري كه متقاضي استفاده .....

مصوبه شوراي پژوهش و فناوري دانشگاه در جلسه مورخ 96/5/23 هيات رئيسه دانشگاه به تصويب نهايي رسيد.

كتابخانه مركزي و مركز اسناد براي آشنايي دانشجويان تحصيلات تكميلي جديدالورود 96 و ورودي 94 و 95 (كه موفق به شركت در كارگاه سال گذشته نشده اند) با سامانه كتابخانه و بهره گيري هرچه بهتر و موثرتر از منابع و خدمات كتابخانه اي، كارگاه "آشنايي با نرم افزار كتابخانه و پايگاه هاي اطلاعاتي علمي" را در محل تالار پيامبر اعظم (ص) برگزار مي نمايد.

  • 1
  • 2
  • 3
معرفی دانشکده حمل و نقل

با توجه به نياز كشور به پروژه هاي عمراني و گستردگي رشته هاي وابسته به اين حوزه، دانشكده عمران و حمل ونقل در سال 1395 با تجميع گروه هاي عمران و نقشه برداري با گروه هاي موجود دانشكده حمل و نقل تاسيس شد. پيش از اين، گروه نقشه برداري از سال 67، گروه عمران از سال 83 با دانشكده فني و مهندسي فعاليت مي نمودند. همچنين، دانشكده حمل و نقل نيز از سال 87 فعاليت رسمي خود را آغاز نمود.

در حال حاضر اين دانشكده در 4 گروه آموزشي و با 6 گرايش در مقطع دكتري، 9 گرايش در مقطع كارشناسي ارشد و 4 گرايش در مقطع كارشناسي فعاليت دارد.
 
امكانات آموزشي و كمك آموزشي دانشكده شامل 7 آزمايشگاه آموزشي، تحقيقاتي و 3 كارگاه و 1 سايت جهت انجام پروژه هاي دانشجويان فعال مي باشد.

دانشكده عمران و حمل و نقل با 29 عضو هيات علمي متخصص به عنوان يكي از دانشكده هاي مطرح كشور، فعاليت آموزشي و پژوهشي بالغ بر 542 دانشجوي كارشناسي، 162 دانشجوي كارشناسي ارشد و 28 دانشجوي دكتري را عهده دار مي باشد.

دانشکده حمل و نقل
دانشکده حمل و نقل
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal